Малинські активісти пам’ятають про людей похилого віку

Сергій Стельмах: «За життєвими клопотами так легко забути про тих, хто гостро потребує нашої допомоги й підтримки – і не лише матеріальної, а бодай доброго слова».

Активісти Партії регіонів завжди дбають про дітей та молодь – майбутнє нашої нації, а також не обділяють заслуженою увагою людей похилого віку. Так, активісти Малинської районної організації Партії регіонів узяли шефство над Чоповицьким геронтологічним відділенням (відділенням, у якому літні люди отримують необхідну медичну допомогу – авт.) при Чоповицькій дільничній лікарні Малинського району.

«У відділенні зараз перебуває близько 30 стареньких. Усі вони — під наглядом лікарів. Дехто з них – лежачий… На жаль, не у всіх людей похилого віку радісна старість у колі рідних та близьких. У декого вона сумна й безпросвітна… Я вважаю, що обов’язок кожного з нас – не обходити своєю увагою літніх людей. Адже за життєвими клопотами та проблемами іноді так легко забути про тих, хто гостро потребує нашої допомоги й підтримки – і не лише матеріальної, а бодай доброго слова», – зауважив Сергій Стельмах, керівник Малинського районного виборчого штабу Партії регіонів.

До Міжнародного дня людей похилого віку активісти Партії регіонів – Сергій Стельмах, Володимир Дученко та Анатолій Кузьменко – відвідали Чоповицьку дільничну лікарню, поспілкувалися з літніми людьми й залишили подарунки. Однак відвідини з нагоди свята – лише символічна данина людям похилого віку. Адже активісти Партії регіонів не забувають про стареньких. Так, Анатолій Кузьменко, голова первинного осередку Партії регіонів, узяв шефство над Чоповицьким геронтологічним відділенням і зобов’язався постачати відділенню свіжу рибу, яка так необхідна людям похилого віку для підтримки здоров’я.

«Якби кожен з нас надав хоча б мінімальну, не кажучи вже про посильну, допомогу літнім людям, багатьом з них жилося б значно краще, – переконаний Геннадій Ободзинський, депутат обласної ради Партії регіонів, керівник Малинського окружного виборчого штабу. – Діяльність активістів Партії регіонів є яскравим взірцем того, як потрібно піклуватися і про наших дітей, і про наших батьків».

Аліна Мартинюк

Published in: on 13.10.2009 at 10:00  Комментарии к записи Малинські активісти пам’ятають про людей похилого віку отключены  
%d такие блоггеры, как: