Виборчий процес не без пригод!

Під час першого туру виборів Президента України на Житомирщині, окрім неодноразових порушень прав виборців, трапилися й серйозніші «сюрпризи».
Валерій Марценюк – голова Малинської міської організації Партії регіонів, який вже не один рік відверто відстоює й захищає права регіоналів.
У Малині напередодні виборів – 16 січня – посеред дня був підпалений гараж Валерія Марценюка. Завдяки вчасному реагуванню пожежників приміщення вдалося врятувати – згоріла лише третина. Однак збитки господаря складають близько 3 тис. гривень.
«Ситуація досить неприємна. Можливо, я й не надав би їй особливого значення, якби двома місяцями раніше в мене не вкрали автомобіль», – коментує ситуацію Валерій Віталійович.
Авто Daewoo Lanos поцупили зі згаданого гаража в ніч з 16 на 17 листопада 2009 року – також напередодні важливої для регіоналів події. 20 листопада на Житомирщину приїздив з візитом Лідер Партії регіонів Віктор Янукович.
Автомобіль досі не знайдений. Правоохоронці пообіцяли потерпілому до нового року надати хоча б якусь інформацію про хід справи, однак поки що нічого не повідомили. «Скидається на те, ніби вони чекають, яка політична сила прийде до влади», – жартує голова Малинської міської організації Партії регіонів.
Утім, жарти жартами… На що схожа подібна низка «випадковостей»? Чому людині з Партії регіонів, яка не боїться відкрито відстоювати свої політичні погляди, випали подібні неприємності? Якій політичній силі це вигідно?

Панас Поліщук

Published in: on 21.01.2010 at 10:00  Комментарии к записи Виборчий процес не без пригод! отключены  
%d такие блоггеры, как: