Житомирські військові дали хабар, щоб стати миротворцями!

Іще весною минулого року деяким військовослужбовцям із частин, що дислоковані в нашій області, а також, як було встановлено, таку ж пропозицію отримали і вояки на Миколаївщині, один молодий чоловік запропонував за гроші вирішити питання щодо включення офіцерів до складу українського миротворчого контингенту у Косово. Наразі ми знаємо про сімох військових, які погодилися на це, – розповідає «Скандальному Житомиру» начальник відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ у Житомирській області полковник Анатолій Мартинюк.

За позитивне вирішення справи офіцери заплатили молодику $13.820. Коли ж дізналися, що у списках їх таки немає написали заяву до СБУ. Правоохоронці разом із військовою прокуратурою Житомирського гарнізону знайшли хабарника. Молодик служив старшим прапорщиком у військовій службі правопорядку в одній із сусідніх областей.

Наразі триває слідство – слідчі встановлюють інші протиправні дії військовослужбовця та причетних до цього посадових осіб. Прапорщик перебуває в ізоляторі тимчасового утримання обласного УМВС. Проти нього порушено кримінальну справу. Якщо слідчі доведуть, що він одержав хабар (у поєднанні з вимаганням), то чоловіку «світить» позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років із конфіскацією майна та правом займати упродовж певного часу посади.

Скандальный Житомир
skandal.zt.ua

Published in: on 25.02.2010 at 10:00  Комментарии к записи Житомирські військові дали хабар, щоб стати миротворцями! отключены  
%d такие блоггеры, как: