Безкоштовний хостинг, хостинг безкоштовно, хостинг сайтів безкоштовно

Хостинг нового покоління

Забудьте всі стереотипи про безкоштовному хостингу. Hostinger відрізняється у всьому. Ми надаємо надійні послуги з якісною технічною підтримкою!

Підтримка PHP і MySQL

На відміну від інших безкоштовних хостингів ми підтримуємо PHP і MySQL без обмежень. Ви отримаєте повний доступ до останніх версій PHP і MySQL.

Без реклами і банерів

Ніяких текстових посилань. Ніяких спливаючих вікон. Ніяких дратівливих банерів. Ваш сайт на всі 100% залишиться без нашої реклами.

Авто-Установник скриптів і CMS

Усього кілька кліків і Ви зможете встановити WordPress, Joomla, форуми і багато іншого. Професійний і повністю функціональний сайт створиться за лічені хвилини. Немає нічого простіше!

Зручний онлайн Сайт Білдер

Тепер у Вас з’явилася можливість дуже швидко створювати Ваші сайти. Навіть новачки зможуть створити сайт використовуючи наш сайт білдер! Виберіть один з 100 шаблонів і Ваш сайт готовий протягом 5 хвилин.

Будьте нашими партнерами

Запросіть своїх друзів в Hostinger та отримайте чудові подарунки: МР3 плеєри, що світиться Рowerball, флешки, камери шпигунів, безкоштовну реєстрацію доменів, PC-таблетки на базі Android і багато іншого!

Для реєстрації на безкоштовному хостингу перейдіть за посиланням.

if (typeof swfobject == «undefined») {document.write(»);}swfobject.registerObject(‘referralBanner3’, ‘8.0.0’);<!—

Published in: on 02.08.2011 at 10:00  Комментарии к записи Безкоштовний хостинг, хостинг безкоштовно, хостинг сайтів безкоштовно отключены  
%d такие блоггеры, как: