ВО «Свобода» закликає житомирську владу заборонити будь-яке святкування «жовтневого перевороту»

Голова Житомирської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Сидір Кізін звернувся до органів державної влади та місцевого самоврядування Житомирщини щодо заборони будь-яких святкових заходів 7 листопада.

«Закликаємо керівництво області, обласного та районних центрів, міст, сіл та містечок заборонити будь-які святкування в день, так званого, жовтневого перевороту 7 листопада, та дні, що йому передують. Жодним чином не брати самим в них участи. Це буде великим злочином перед пам’яттю про мільйони українців, владу яких вам випала честь представляти.

Не допустити виступів, парадів, маніфестацій під злочинними червоними прапорами, де постійно лунають заклики до повалення існуючого ладу та відновлення злочинної держави СССР, що є відвертим порушенням Конституції України. Негайно припиняти подібні заходи.

Натомість варто провести вшанувальні дні на місцях масових розстрілів та поховань жертв тоталітарної держави СССР, засудити ці діяння на рівні місцевих рад, ініціювати та сприяти встановленню пам’ятних знаків в місцях масових поховань.

Можновладці, пам’ятайте, що ви є чиновниками держави Україна та слугами українського народу, а не злочинної держави СССР, яка назавжди загинула.

Від органів прокуратури вимагаємо відслідковувати сприяння влади у святкуванні подібних заходів, адже там, як правило, відверто порушуються декілька статей Конституції України, зокрема 2, 10, 17, 20, 65, має місце наруга над державними символами України, що є порушенням статті 338 Кримінального кодексу України.

Звертаємось до громади Житомирщини із закликом жодним чином не підтримувати подібні святкування, брати участь в них лише для припинення цієї відвертої наруги», — йдеться у відкритому листі керівника житомирського ВО «Свобода», адресованому голові Житомирської обласної ради Йосипу Запаловському, голові Житомирської облдержадміністрації Сергію Рижуку, Житомирському міському голові Володимиру Дебою.

Published in: on 05.11.2011 at 10:00  Комментарии к записи ВО «Свобода» закликає житомирську владу заборонити будь-яке святкування «жовтневого перевороту» отключены  
%d такие блоггеры, как: