Почесний громадянин міста Житомира святкує 70-річчя

Сьогодні, 28 листопада 2013 року, Почесний громадянин міста Житомира Людмила Базикіна святкує своє 70-річчя.

Людмила Базикіна – Заслужений працівник промисловості України, нагороджена двома орденами Трудової слави ІІ та ІІІ ступенів. Іменинниця присвятила 37 років роботі на Панчішній фабриці. Цьогоріч виповнилося 25 років з моменту присвоєння Людмилі Олексіївні звання Почесний громадянин міста Житомира.

Привітав видатну житомирянку зі святом від імені Житомирського міського голови Володимира Дебоя заступник міського голови Олександр Бочковський.

«Дякую Вам за багаті трудові досягнення та численні здобутки на професійній ниві. Нагороди і відзнаки, які Ви отримали протягом усього свого життя, є свідченням вагомого внеску у розвиток Житомира. Бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя та добробуту», – сказав Олександр Бочковський.

Завжди на моєму шляху зустрічалися тільки добрі люди. Я вдячна за це долі. Дякую міській владі та міському голові за те, що про мене не забувають, завжди запрошують на урочистості та святкові заходи.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Published in: on 28.11.2013 at 10:00  Комментарии к записи Почесний громадянин міста Житомира святкує 70-річчя отключены  
%d такие блоггеры, как: