Володимир Дебой: «Де б я не був, на яких би рівнях, я буду робити все, щоб ТТУ було головним транспортним підприємством у Житомирі»

Приємно, що замість того, щоб різати тролейбуси, закладати ТТУ кредитами у боргову яму, ми їх відновлюємо. Про це сьогодні, 26 лютого 2014 року, під час презентації чергового відремонтованого тролейбусу зазначив Володимир Дебой.

Він подякував працівникам КП «ЖТТУ» за роботу.

«Я дивлюся на ваші обличчя і вже бачу рідні, знайомі очі. Я пам’ятаю тривогу у цих очах три роки тому. Ми разом пройшли нелегкий шлях. Дякую, що ви крок за кроком відроджуєте підприємство. Де б я не був, на яких би рівнях, я буду робити все, щоб ТТУ було головним транспортним підприємством у Житомирі. Ніхто не має права його закласти, продати чи розорити», – наголосив Володимир Михайлович.

За останні три роки – це вже 20 машина, на яку поповнилося КП «ЖТТУ». У цьому році заплановано відремонтувати 12 тролейбусів за 12 місяців. Володимир Дебой побажав працівникам рухатися вперед і підкреслив – пишається тим, що працював з таким колективом.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Published in: on 26.02.2014 at 10:00  Комментарии к записи Володимир Дебой: «Де б я не був, на яких би рівнях, я буду робити все, щоб ТТУ було головним транспортним підприємством у Житомирі» отключены  
%d такие блоггеры, как: