Незабаром відбудеться оновлення сайту Житомирської міської ради

Сайт Житомирської міської ради незабаром буде оновлений та технічно модернізований з метою забезпечення зручності для користувачів. На необхідності проведення цього неодноразово наголошував Володимир Дебой. Наразі тривають роботи, затверджені місяць тому, щодо зміни дизайну та функціонального забезпечення.

Зокрема, на сайті Житомирської міської ради будуть виокремлюватися топ-новини, на головній сторінці працюватиме рубрика «Слово депутата».

За ініціативи представників ЗМІ в окремому розділі можна буде переглянути все нове на сайті, поділитися новинами в соцмережах.

Ефективно працюватиме приймальня міського голови.

Бігучий рядок, зручний пошук, адаптивний дизайн, повне інформаційне та зовнішнє оновлення сторінок, створення нових розділів та нові можливості – це далеко не весь перелік змін, що відбуватимуться на сайті.

Для зручності роботи представників ЗМІ та депутатського корпусу також виготовлено банерні конструкції типу поп-ап та рол-ап для надання коментарів та проведення брифінгів.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Published in: on 26.02.2014 at 10:00  Комментарии к записи Незабаром відбудеться оновлення сайту Житомирської міської ради отключены  
%d такие блоггеры, как: