Працівники КП «ЖТТУ» подякували Володимиру Дебою: «Ви були з нами в усі моменти – ми також разом з вами»

КП «ЖТТУ» працює стабільно. Як доказ цього – відремонтований тролейбус, який працівники підприємства спільно з Володимиром Дебоєм і депутатом міської ради Юрієм Мойсеєм презентували сьогодні, 26 лютого 2014 року.

Начальник КП «ЖТТУ» Олег Таможський від імені колективу підприємства подякував Володимиру Дебою за підтримку і сприяння у розвитку ТТУ.

«Хочеться сказати слова вдячності і підтримки Володимиру Дебою та Юрію Мойсеєву. Володимире Михайловичу, ми відчували вашу підтримку щоденно, щомісячно. Ви були з нами в усі моменти – ми також разом з вами. Надіємося на вашу подальшу підтримку», – зазначив Олег Таможський.

Він підкреслив, що будь-яку ситуацію можна вирішити законним цивілізованим шляхом, а не в поспіх так, як це відбувалося вчора, 25 лютого 2014 року, на сесії Житомирської міської ради.

«Я думаю, що Володимиру Михайловичу є що сказати про роботу при своїй каденції. Ми постійно відчували підтримку міського голови, заступників. Депутати повинні розуміти, що без комунального господарства не існує міста», – акцентував Олег Таможський.

Наразі на підприємстві вже виникають труднощі, пов’язані з неприйняттям бюджету розвитку – заборгованість заробітної плати за січень. Попри все, працівники ТТУ наголошують, що вони поставили собі план здавати один тролейбус у місяць і хочуть його виконати.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Published in: on 26.02.2014 at 10:00  Комментарии к записи Працівники КП «ЖТТУ» подякували Володимиру Дебою: «Ви були з нами в усі моменти – ми також разом з вами» отключены  
%d такие блоггеры, как: