Новим головою Черняхівської райдержадміністрації став Павло Дзюблик

10 квітня голова облдержадміністрації офіційно представив громаді Черняхівщини нового керівника району. Головою райдержадміністрації став депутат обласної ради Павло Володимирович Дзюблик.

Сидір Кізін привітав Павла Дзюблика із призначенням на посаду та наголосив на тому, що нова філософія влади передбачає ініціативність керівників місцевого рівня. Відтепер кожен голова райдержадміністрації має будувати свою діяльність з урахуванням усім проблем та побажань територіальної громади, не нав’язуючи їй свою позицію. За словами Сидора Васильовича, саме такий підхід дозволить усім нам збудувати нову країну.

Новопризначений голова Черняхівської райдержадміністрації подякував керівникові області за довіру та запевнив, що працюватиме на благо рідного району та держави. Володимир Дзюблик зазначив, що перші його кроки будуть спрямовані на наповнення бюджету і це буде гарантією успішного розвитку Черняхівщини.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 10.04.2014 at 10:00  Комментарии к записи Новим головою Черняхівської райдержадміністрації став Павло Дзюблик отключены  
%d такие блоггеры, как: