Сидір Кізін у Малині вручив ключі від новенького автомобіля швидкої допомоги

Голова облдержадміністрації Сидір Кізін побував з робочою поїздкою в Малинському районі. Очільник області ознайомився із роботою великих бюджетоутворюючих підприємств видобувної галузі на Малинщині. А також представив місцевим жителям новопризначеного голову райдержадміністрації Юрія Мартинюка.

Крім того Сидір Васильович вручив ключі від новенького автомобіля швидкої допомоги класу В головному лікарю Малинського міськрайонного територіального медичного об’єднання Валентині Швидун.

За словами директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександра Торбаса, в область надійшло наразі 32 автомобілі швидкої допомоги від Міністерства охорони здоров’я України. До кожного району буде направлено по одній машині.

Для повного укомплектування автопарку швидкої допомоги Малинського району необхідно ще три таких автомобілі.

Нагадаємо, що під час сесії обласної ради 10 квітня Олександр Торбас зазначав, що Житомирщині буде виділено 37 карет швидкої допомоги, котрі будуть розподілятися між районами та містами області.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 11.04.2014 at 10:00  Комментарии к записи Сидір Кізін у Малині вручив ключі від новенького автомобіля швидкої допомоги отключены  
%d такие блоггеры, как: