Сидір Кізін привітав працівників органів внутрішніх справ Житомирщини із 95-ою річницею карного розшуку України

Голова облдержадміністрації Сидір Кізін привітав працівників органів внутрішніх справ Житомирщини із 95-ою річницею карного розшуку України. Сидір Васильович зазначив, що йому приємно бачити в залі не лише молодих співробітників цієї структури, а й ветеранів, які віддали свої молодість, здоров’я, забезпечуючи порядок й законність в нашій державі.

Голова облдержадміністрації вказав на те, що зараз Україна переживає складні часи, а частина її території стоїть перед загрозою окупації. Саме тому сьогодні важливо пам’ятати про тих, хто стоїть на варті безпеки країни. Він вважає, що мудрість й досвід ветеранів карного розшуку у поєднанні із бійцівською силою та бажанням молодих фахівців працювати на благо України та українського народу вселяють надію в те, що на нашій землі викорінюватиметься бандитизм, грабунки та розбої, а кожен мешканець області буде спокійний за себе, родину та власне майно. Сидір Кізін побажав співробітникам карного розшуку області міцного здоров’я, наснаги і нових перемог.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 15.04.2014 at 10:00  Комментарии к записи Сидір Кізін привітав працівників органів внутрішніх справ Житомирщини із 95-ою річницею карного розшуку України отключены  
%d такие блоггеры, как: