Троянди пам’яті

100 кущів троянд на подвір’ї навчального закладу 15 квітня висадили учні, вчителі та випускники ЗОШ № 21. Акція була присвячена пам’яті героїв «Небесної сотні».

За словами директора школи Світлани Ремінець, ініціатором акції «Троянди пам’яті» виступив педагогічний колектив. Батьки учнів, в свою чергу, підтримали дану ідею.

«Ми планували придбати дещо менше кущів троянд. Але, коли розповіли продавцю з якою метою купуємо квіти, останній подарував нам 35 кущів абсолютно безкоштовно. В результаті вийшла символічна сума – 100 кущів. Хмелевський Фелікс Іванович самостійно вирощує троянди. Тому, вирішив таким чином підтримати нашу акцію, за що ми йому безмежно вдячні», – зазначила Світлана Ремінець.

На захід були запрошені і випускники школи, серед яких представники Житомирської міської ради.

Акція «Троянди пам’яті» проводилася з метою виховання в учнів почуття патріотизму, зміцнення почуття обов’язку, усвідомлення себе часткою свого народу й особистої причетності до його долі. А також об’єднання школярів, їх батьків, вчителів та випускників закладу навколо спільної справи, яка пов’язана з новими сторінками історії нашого народу.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 15.04.2014 at 10:00  Комментарии к записи Троянди пам’яті отключены  
%d такие блоггеры, как: