Біля пам’ятника «Чорний біль» провели акцію з благоустрою

У рамках місячника з благоустрою та підготовки до відзначення 28-ї річниці Чорнобильської катастрофи біля пам’ятника «Чорний біль» по вул. Щорса 17 квітня 2014 року провели акцію з благоустрою. За ініціативи та спільно з представниками громадської організації «Дзвони Чорнобиля», працівники КП «Зеленбуд», ПП «ВЖРЕП №4», управління житлового та комунального господарств, а також представники депутатського корпусу та керівництво Житомирської міської ради висадили біля пам’ятника 32 туї, 11 кущів магоній, 6 кущів форзицій та чорнобривці. Окрім того, вільні ділянки засіяли травою. Необхідний інвентар надало КП «Зеленбуд».

«Ми звертаємося до громади міста Житомира з проханням бережно ставитися до цього місця та підтримувати тут чистоту. Не ламати та не викопувати щойно посаджені дерева і кущі. Адже вони символізують життя, шанс на яке нам дали люди, що загинули під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС», – зазначив голова громадської організації «Дзвони Чорнобиля» Леонід Антонюк.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 17.04.2014 at 10:00  Комментарии к записи Біля пам’ятника «Чорний біль» провели акцію з благоустрою отключены  
%d такие блоггеры, как: