Найпоширеніші порушення правил дорожнього руху в області пов’язані з перевищенням безпечної швидкості та ігноруванням правил проїзду пішохідних переходів і перехресть

Під час наради з питань підвищення безпеки дорожнього руху та проведення весняного обстеження автодоріг і залізничних переїздів на території Житомирської області перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Дмитренко звернув увагу на незадовільний стан дорожнього покриття й інфраструктури автодоріг області. Він, зокрема, наголосив на тому, що одна із найсерйозніших проблем Житомирської області та держави загалом – це низький рівень безпеки доріг. Окрім цього, не менш вагоме значення має низький рівень обізнаності учасників дорожнього руху з правилами безпеки на вулиці.

Геннадій Васильович звернув увагу на неналежний контроль з боку працівників управління ДАІ УМВС у Житомирській області та управління Укртрансінспекції в області над швидкісним режимом руху учасників дорожнього руху та ваговому контролі за великовантажними транспортними засобами. Перший заступник голови облдержадміністрації визначив найпоширеніші порушення правил дорожнього руху, якими є перевищення безпечної швидкості та ігнорування правил проїзду пішохідних переходів і перехресть.

Геннадій Дмитренко зазначив, що сьогодні на безпеку дорожнього руху на автошляхах Житомирщини впливають і такі фактори, як відсутність дорожньої розмітки, невідповідність дорожніх знаків та відсутність у велосипедистів і на гужових транспортних засобах світловідбиваючих елементів.

Під час наради керівники УДАІ УМВС у Житомирській області, служби автомобільних доріг, ДП «Житомирський облавтодор», управління Укртрансінспекції та профільних департаментів і управлінь облдержадміністрації отримали рекомендації щодо підвищення безпеки дорожнього руху на автошляхах регіону.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 17.04.2014 at 10:00  Комментарии к записи Найпоширеніші порушення правил дорожнього руху в області пов’язані з перевищенням безпечної швидкості та ігноруванням правил проїзду пішохідних переходів і перехресть отключены  
%d такие блоггеры, как: