Кізін зустрівся із віце-президентом Торгово-промислової палати України Михайлом Непраном

18 квітня відбулася зустріч голови облдержадміністрації Сидора Кізіна з віце-президентом Торгово-промислової палати України Михайлом Непраном та президентом Житомирської торгово-промислової палати Андрієм Михайловим.

Налагодження співпраці, взаємозв’язків та допомоги між владою, представниками бізнесу та торгово-промисловою платою – основа тема розмови. Так віце-президент Торгово-промислової палати України Михайлом Непраном зауважив, що їхня організація орієнтується на лобіювання інтересів галузі, а не окремих підприємств.

«Торгово-промислова палата України є представником малого і середнього бізнесу, у складі якої близько 10 тисяч підприємців. Готові до співпраці із бізнесом, спільних заходів та проектів, налагодження діалогу між владою та бізнесом. Адже в нас мало часу для підготовки вітчизняних підприємців до експорту товарів до Європи», — сказав Михайло Іванович.

«Державні органи сьогодні будуть перетворюватися на обслуговуючий персонал, котрий допомагатиме представникам бізнесових структур, а не лише здійснюватиме контролюючу функцію. Такою є філософія нової влади. На зустрічах із підприємцями області про це йшла мова, бізнесмени поступово зможуть відновити свою довіру до влади», — сказав Сидір Кізін.

Президент Житомирської торгово-промислової палати Андрій Михайлов відмітив, що сьогодні спостерігається тенденція до пониження активності бізнесу, через те, що політика та економіка завжди були пов’язаними. Тому потрібно налаштувати бізнес на позитивний настрій, що незважаючи на всі негаразди варто працювати та збільшувати об’єми виробництва.

«Ми не повинні втрачати ринок країн пострадянського простору, адже 60% експорту житомирських товарів орієнтовані саме на ці держави», — наголосив Андрій Михайлов.

Голова облдержадміністрації зауважив, що потрібно зберегти всі напрацювання та зв’язки. Житомирщина найбільш потужна в трьох галузях: видобувній, аграрній та лісових ресурсів. Співпрацю з іноземними інвесторами необхідно зміцнити та налагодити нові контакти.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 18.04.2014 at 10:00  Комментарии к записи Кізін зустрівся із віце-президентом Торгово-промислової палати України Михайлом Непраном отключены  
%d такие блоггеры, как: