У травні планується проведення інвестиційного форуму Житомирської області

Про це йшлося під час зустрічі голови облдержадміністрації Сидора Кізіна та віце-президента Торгово-промислової палати України Михайла Непрана, президента Житомирської торгово-промислової палати Андрія Михайлова.

Очільник області відмітив, що одне із пріоритетних завдань влади сьогодні – це підвищення інвестиційної привабливості області. Так наприкінці травня планується проведення інвестиційного форуму Житомирщини. Ключовим гравцем на якому буде торгово-промислова палата нашої області, також будуть долучатися представники європейської та американської торгово-промислових палат.

«Основна мета інвестиційного форуму — познайомити житомирських підприємців з іноземними інвесторами, і навпаки будемо розповідати про сильні сторони вітчизняного бізнесу. Адже ми можемо працювати не лише на експорт агарної та видобувної продукції, але й можемо розміщувати сучасні виробництва на теренах області», — сказав Сидір Васильович.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 18.04.2014 at 10:00  Комментарии к записи У травні планується проведення інвестиційного форуму Житомирської області отключены  
%d такие блоггеры, как: