У Житомирі оголошено триденну жалобу

У зв’язку з трагічними подіями 2 травня 2014 року в центрі міста Одеса та поблизу Слов’янська, через які загинули люди, оголошується 3, 4, 5 травня днями жалоби у Житомирі.

2 травня в центрі міста Одеса відбулись протистояння, через які загинули люди. За уточненими даними ГУ МВС в Одеській області загинули 42 чоловіки, близько 200 отримали поранення, серед яких і 21 правоохоронець.

2 травня в районі села Андріївка поблизу Слов’янська група озброєних екстремістів здійснила напад із застосуванням стрілецького озброєння на військовослужбовців 95-ї окремої аеромобільної бригади Збройних Сил України. Під час жорсткого бойового протистояння загинуло двоє українських військовослужбовців (житомирян серед загиблих немає).

У Житомирі 3, 4, 5 травня на будівлях комунальних підприємств, установ та організацій міста буде приспущено Державний Прапор України.

«Висловлюю щире співчуття родинам загиблих військових. Це наші герої, які поклали своє життя на алтар нашої з вами свободи. Вони боролися за звільнення України від ворога і довели, що українські оборонні сили стоятимуть на смерть за вільну Україну», — говорить перший заступник міського голови Сергій Сухомлин, — Звертаємось також до всіх священників усіх конфесій помолитися за упокій загиблих та за мир і спокій в Україні».

Підприємствам та організаціям незалежно від форм власності рекомендується обмежити використання музики та проведення розважальних заходів.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 03.05.2014 at 10:00  Комментарии к записи У Житомирі оголошено триденну жалобу отключены  
%d такие блоггеры, как: