Питання з АТБ буде вирішуватись законним шляхом – Сергій Сухомлин

На сьогодні проблемне питання з будівництвом супермаркету АТБ на розі вулиць Київська/Театральна на опрацюванні, повідомив перший заступник міського голови Сергій Сухомлин під час засідання робочої групи з будівництва АТБ по вул.Київська, 6.

«Наше завдання полягає в тому, щоб всебічно вивчити питання і вирішити ситуацію законним шляхом. Ми зацікавлені в тому, щоб інвестору було комфортно працювати в Житомирі і в місті достатньо належних майданчиків для будівництва подібного супермаркету. З нашого боку, під час зустрічей з інвесторами, була висунута пропозиція компенсувати витрати на будівництво та перенести його в іншу частину міста. Втім, підприємці обрали наступний шлях: боротися з нами через суди, прокуратуру, навіть зверталися до Прем’єр-міністра».

«Надалі таких проблем в Житомирі ми не допустимо», — продовжив Сергій Сухомлин. «Жорстко будемо регулювати питання будівництва подібних об’єктів. Історичний центр Житомира — не місце для супермаркету».

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 06.05.2014 at 10:00  Комментарии к записи Питання з АТБ буде вирішуватись законним шляхом – Сергій Сухомлин отключены  
%d такие блоггеры, как: