Команда ЗОШ №5 – переможець міського етапу «Школа безпеки»

7 травня 2014 року відбулося нагородження учасників міського етапу збору-змагань юних рятувальників Всеукраїнського дитячого руху «Школа безпеки» серед загальноосвітніх закладів міста Житомира.

Міський етап змагань було проведено 23-24 квітня поточного року під керівництвом управлінь з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення та управління освіти міської ради. До участі в змаганнях залучалися 23 команди загальноосвітніх закладів міста.

У ході проведення міського етапу збору-змагань школярі мали можливість удосконалити та підвищити рівень практичної підготовки до дій в екстремальних ситуаціях, по наданню само- та взаємодопомоги, пропаганди здорового активного способу життя, популяризації основ безпеки життя, підготовки до служби в ЗС України.

Етапи міських змагань проводились на базі спортивного майданчику пожежно-прикладного виду спорту при ДПРЧ №1 управління ДСНС України в Житомирській області, ЗОШ №17, Житомирської міської комунальної рятувальної служби на воді та на території гідропарку.

У напруженій безкомпромісній боротьбі перемогу виборола команда загальноосвітньої школи №5.Друге місце зайняла команда ЗОШ №14, третє — команда ЗОШ №17.

Команди призери навчальних закладів нагороджені грамотою та медаллю, а члени команд нагороджені медалями та цінними подарунками. Переможець отримав кубок управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.

Команда-переможець відстоюватиме честь міста на обласних змаганнях.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 07.05.2014 at 10:00  Комментарии к записи Команда ЗОШ №5 – переможець міського етапу «Школа безпеки» отключены  
%d такие блоггеры, как: