Загальноміське свято “Осяяна любов’ю”, присвячене Дню Матері

12 травня 2014 року в Міському палаці культури відбулося загальноміське свято “Осяяна любов’ю”, присвячене Дню Матері.

Організатором свята виступили Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Запрошені гості (багатодітні мами, мами, які мають інвалідність або виховують дитину з функціональними обмеженнями, прийомні мами та мами-виховательки дитячих будинків сімейного типу, мами з сімей, які подолали складні життєві обставини) отримали величезне задоволення від святкової концертної програми, яку підготували колектив Міського палацу культури, ансамбль “Сузір’я” Житомирського вищого професійного училища-інтернату та вихованці Міського культурно-спортивного центру.

Зі сцени лунали найщиріші слова та пісні про материнську любов, які не залишили байдужим жодне материнське серце. Для кожної мами були підготовлені квіти та подарунок-листівка, яку власними руками виготовили діти міста.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 13.05.2014 at 10:00  Комментарии к записи Загальноміське свято “Осяяна любов’ю”, присвячене Дню Матері отключены  
%d такие блоггеры, как: