Житомир приєднався до міжнародної інформаційної кампанії

19 травня 2014 року Житомирський міський центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді організував круглий стіл в рамках проведення Всеукраїнської профілактичної акції до Дня пам»яті людей, які померли від СНІДу «Реалії та заходи, що сприяють зниженню розповсюдження ВІЛ».

«Ми відкриваємо своє обличчя, щоб ви відкрили нам своє серце», — під таким гаслом на Житомирщині проходить міжнародна інформаційна кампанія, присвячена толерантному ставленню до жінок, які живуть з ВІЛ.

Мета акції полягає у подоланні необґрунтованих страхів та негативного ставлення до ВІЛ-позитивних жінок, а також у досягненні порозуміння і сприйняття їх, як рівних членів суспільства.

«Проведення подібних заходів ініціюють люди, які мали безпосереднє відношення до цієї проблеми. Або ж ті, чиїх близьких торкнулася ця біда. Тому, їм відомі потреби людей, що живуть з ВІЛ. На основі цього і створюються подібні інформаційні кампанії», – зазначив заступник Житомирського міського голови Олександр Бочковський.

В рамках акції по місту будуть розміщені сіті-лайти та банери з відкритими обличчями жінок, які живуть з ВІЛ. Також, будуть розповсюджені відео-ролики, проведені прес-конференції та концерт «Нехай твоє серце б’ється». Окрім Житомира подібні заходи будуть проводитися у Новограді-Волинському, Бердичеві та Коростені.

Ініціаторами акції виступили Благодійний фонд «Нехай твоє серце б’ється» та Об’єднання жінок України, яких торкнулася епідемія ВІЛ «Позитивні жінки».

Заходи в рамках кампанії пройдуть не тільки в Україні, але й в Росії та Білорусії.

Довідка:
За статистичними даними з 1995 по 2014 рік у Житомирі було зареєстровано 1994 особи ВІЛ-інфікованих. В 2014 році спостерігалося 18 випадків зараження ВІЛ-інфекцією. Зареєстровано хворих на СНІД з 1995 по 2014 роки – 188 осіб, в 2014 – 12 осіб. Померлих від СНІДу з 1995 по 2014 роки – 65 осіб, а у 2014 – 1 особа.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 20.05.2014 at 10:00  Комментарии к записи Житомир приєднався до міжнародної інформаційної кампанії отключены  
%d такие блоггеры, как: