Кожен житомирянин може вільно реалізувати своє конституційне право вибору,- Л.Цимбалюк

Секретар міської ради Любов Цимбалюк очолює міську оперативну групу щодо забезпечення належних умов проведення виборів у день виборів Президента України 25 травня 2014 року.

Сьогодні вона разом з головою ОВК №63 О.Лаетіною, депутатами міської ради О.Гораєм та В.Михальцем провела об’їзд дільниць і цікавилась, як організований процес голосування.

«Маю надію, що вибори у Житомирі пройдуть належним чином, кожен житомирянин зможе вільно реалізувати своє конституційне право вибору»,- зазначила Л.Цимбалюк.

Секретар міської ради сподівається на високу активність житомирян під час сьогоднішніх виборів: «Чим вища активність виборців – тим сильніша влада. Кожен повинен прийти і зробити всій вибір, тоді влада буде враховувати думку більшості громадян».

Голова ОВК №63 Олександра Лаетіна зауважила, що усі 124 виборчі дільниці відкрилися вчасно і працюють згідно чинного законодавства. «Порушень на дільницях немає»,- поінформувала О.Лаетіна.

Депутат міської ради Олег Горай закликав житомирян прийти на виборчі дільниці і зробити всій вибір: «Не вірте, що ви ні на що не впливаєте. Вибори в той момент – коли влада у ваших руках і ви розпоряджаєтеся нею, а не влада — вами».

«У той час, коли у багатьох районах неспокійно, у місті Житомирі вибори проходять гарно, толерантно і спокійно, і як результат – висока явка виборців. Комісії працюють спокійно та злагоджено», — зауважив депутат міської ради Володимир Михалець.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 25.05.2014 at 10:00  Комментарии к записи Кожен житомирянин може вільно реалізувати своє конституційне право вибору,- Л.Цимбалюк отключены  
%d такие блоггеры, как: