Сидір Кізін: «На Житомирщині волевиявлення громадян пройшло демократично, чесно і прозоро. Проголосували понад 65% виборців»

Про підсумки проведення виборів Президента України на Житомирщині голова облдержадміністрації Сидір Кізін повідомив журналістів під час брифінгу 26 травня.

В області станом на 25 травня 2014 року на 8 годину ранку розпочали роботу в штатному режимі всі 1459 виборчих дільниць. Грубих порушень спостерігачами під час проведення виборів не зафіксовано. Загалом вибори на Житомирщині пройшли демократично, чесно і прозоро.

За попередніми даними, явка виборців у Житомирській області складає 65%, що становить 650 885 жителів області із 994 986 згідно списків виборців (станом на 20:00 25 травня 2014 року).

«Вибори відбулися на високому рівні, демократично, чесно і прозоро. Незабаром наша держава матиме легітимного Президента, що дуже важливо для врегулювання внутрішньополітичної ситуації, спокою в країні та розвитку економіки», — зазначив Сидір Васильович.

Найбільш активними виявилися виборці Ружинського (72,3%), Любарського (71,0%), Бердичівського (69,5%), Чуднівського (69,0%), Баранівського (68,8%), Попільнянського (68,3%) районів. У порівнянні із середніми показниками по області найменш активними були виборці у місті Коростені – явка склала 59,7%, а також в Олевському (61,9%) та Овруцькому (62,2%) районах.

В області перебували міжнародні спостерігачі та представники моніторингової місії ОБСЄ. Жодних звернень щодо перешкоджання роботі та порушення їх прав до обласної державної адміністрації не надходило.

Голова облдержадміністрації також відмітив фахову та злагоджену роботу правоохоронних органів, котрі відслідкували та попередили можливі правопорушення, унеможливили провокації та зрив виборчого процесу.

До охорони громадського порядку у день виборів залучили увесь склад правоохоронних органів, а також їм допомагали співробітники УМНС в області та представники податкової міліції. Очільник області висловив вдячність за небайдужість та допомогу в охороні громадського порядку близько 1,5 тис. громадських активістів.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 26.05.2014 at 10:00  Комментарии к записи Сидір Кізін: «На Житомирщині волевиявлення громадян пройшло демократично, чесно і прозоро. Проголосували понад 65% виборців» отключены  
%d такие блоггеры, как: