Житомиряни долучаться до всеукраїнської акції «Велодень»

У Житомирі 31 травня пройде всеукраїнський «Велодень-2014», який для нашого міста став традиційним і проходить вже всьоме.

Минулого 2013 року відзначити цей символічний день зібралось понад 500 житомирян. З кожним роком учасників стає все більше і більше.

«Всеукраїнський Велодень» – загальноукраїнське свято, що об’єднує тисячі велосипедистів України в спільному велопараді центральними вулицями міст. Учасники акції виступають за здоровий і активний спосіб життя, безпеку та взаємоповагу на дорогах і наголошують на необхідності створення цивілізованих умов для руху велосипедистів у відповідності до європейських стандартів.

Організаторами заходу в нашому місті виступають ГО «Клуб велосипедистів м.Житомира «ВелоЖитомир», активісти житомирського велоруху.

У Житомирі свято розпочнеться о 10.00 год. загальним збором велосипедистів міста на майдані Соборному (перед драмтеатром).
Старт колони у супроводі машин ДАІ відбудеться об 11.00 год. за маршрутом майдан Соборний – вул. Перемоги – вул. Лесі Українки – вул. Щорса – вул. Київська – Вокзал (кільце під мостом) – вул. Київська – вул. Мануїльського – вул. Дмитрівська – вул. І. Франка – вул. В. Бердичівська – майдан Корольова.

У програмі святкування «Велодня» на майдані Корольова передбачені розважальні конкурси, змагання у форматі драг-рейсингу, з техніки велосипедної їзди, конкурс малюнку на асфальті, фотовиставка.

Крім того, наступного дня – 1 червня у гідропарку житомирський велоклуб «ВелоЖитомир» проведе веселе й захоплююче свято для дітей під назвою «Дивогонка «Весна-2014» – змагання на швидкість серед дітей 2-13 років. Діти віком 14-15 років беруть участь в категорії «Юніори». Метою проекту є розвиток та підтримка в дітей зацікавленості до їзди на велосипеді та пропаганда здорового способу життя, дбайливого ставлення до оточуючого середовища. Змагання розпочнуться о 10.00 год. заїздом наймолодших учасників.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 27.05.2014 at 10:00  Комментарии к записи Житомиряни долучаться до всеукраїнської акції «Велодень» отключены  
%d такие блоггеры, как: