Житомир може стати центром підготовки офіцерів майбутнього

28 березня народні депутати від Житомирщини Володимир Литвин, Геннадій Зубко, Рустам Раупов, Юрій Благодир, а також голова облдержадміністрації Сидір Кізін, заступник голови обласної ради Руслан Годований завітали до Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова.

Метою візиту стало бажання відновити місце Житомира у стратегічному військовому напрямку. Життя довело поспішність скорочення Збройних Сил, особливо за умов, коли Україна не входить до жодного воєнно-політичного утворення. Той потенціал Житомирщини, який, на жаль, був втрачений в напрямку підготовки військових фахівців, має бути відновлений.

«Те, що ми зробили через нашу бідність, – об’єднали військові навчальні заклади з цивільними, а частину взагалі зруйнували — свідчить про те, що ми маємо робити відповідні висновки», — сказав народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Володимир Литвин.

У Житомирі є потужний військовий інститут, який потрібно повернути Міністерству оборони. «Маючи потужну сучасну базу, кадри, Житомир може стати центром підготовки офіцерів майбутнього», — вважає народний депутат Геннадій Зубко.

Депутати мають намір ознайомитися з можливостями цього закладу, з його проблемами. Наступним кроком стане широкомасштабне засідання Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, на якому буде обговорено питання діяльності військової організації України в частині підготовки кадрів, наукової роботи з виходом на практичні результати.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 28.05.2014 at 10:00  Комментарии к записи Житомир може стати центром підготовки офіцерів майбутнього отключены  
%d такие блоггеры, как: