Правий сектор відхрестився від озброєних людей, які влаштували стрілянину в центрі Житомира

У Житомирі 27 травня була спроба захоплення штабу Правого сектору озброєними людьми.

Про це йдеться в роз’ясненні щодо подій в житомирському штабі Правого сектору, опублікованому на офіційній сторінці організації. Наводимо текст повністю.

«Сьогодні в Житомирі групою невідомих осіб здійснена спроба збройного захоплення штабу “Правого сектора”. Інцидент відбувся під час візиту до Житомира представників Центрального штабу для внесення змін у роботу регіональної організації.

Однак замість пояснення цілей і завдань Житомирської організації , прибулим з Києва довелося спільно з місцевими представниками ПС протидіяти озброєним особам. У процесі обеззброєння один з нападників здійснив декілька пострілів в підлогу. Постраждалих немає.

Як наслідок усі загарбники були затримані представниками правоохоронних органів, а їх зброю було вилучено. До з’ясування ситуації долучився губернатор Житомирської області Сидір Кізін та начальник УМВС Юрій Дем’яненко, за допомогою яких конфлікт був мирно врегульований.

Сподіваємося, що представники МВС зможуть розібратися хто і з якою метою намагався захопити штаб “Правого Сектора” в Житомирі», — йдеться у роз’ясненні ПС.

Як повідомляв Житомир.info, 27 травня, близько 19.00, надійшла інформація про те, що в будівлі БТІ, яке знаходиться біля мерії на вул.Велика Бердичівська, перебувають озброєні люди і чути постріли. Міліція оточила будівлю і перекрила рух. Казали, що в Житомир з Києва приїхали озброєні члени Правого сектора, щоб змінити керівництво місцевої організації. Губернатор і начальник УМВС вели з людьми в будівлі БТІ переговори. В результаті було вилучено два автомати та затримано 20 людей.

Житомир.info

Реклама
Published in: on 28.05.2014 at 10:00  Комментарии к записи Правий сектор відхрестився від озброєних людей, які влаштували стрілянину в центрі Житомира отключены  
%d такие блоггеры, как: