Гала-концерт талановитих діток «Зірка + зірка»

«Якщо ти зірочка – засвітись!» — саме з такого гасла розпочався гала-концерт «Зірка + зірка» благодійної мистецької акції, приуроченої до Дня захисту дітей, що проходив у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. Івана Кочерги. У заході взяли участь талановиті діти від 4 до 12 років, які хочуть розвивати свої здібності та стати відомими людьми. Організатором мистецької акції виступив «Благодійний фонд «Надія є».

Президент фонду Надія Юшкевич зазначила: «Наша любов і турбота — це і є найкращий захист для дітей. Мета нашої акції: відшукати і підтримати маленьких дітей Житомира, які хочуть творити в ім’я процвітання України. Гала-концерт — свято таланту, любові, радості й тепла, це завершення благодійно-мистецької акції. Фіналісти кастингів конкурсу будуть номіновані на премії після того, як журі оцінить їх роботу».

Учасники конкурсу змагалися у таких номінаціях, як вокальні та хореографічні здібності, художнє читання, інструментальна музика.

Переможці:

номінація «Художнє читання»: І місце — Ірина Масна, ІІ місце – Катерина Воротнікова, ІІІ місце – Марія Самійленко;
номінація «Інструментальна музика»: І місце — Назарій Кутішенко, ІІ місце — Вероніка Сергійчук та Дмитро Городецький, ІІІ місце — Денис Матвійчук;
Аріна Лохман — переможець у номінації «Хореографія»;
номінація «Вокал»: І місце — Ангеліна Нечипорук, ІІ місце — Єлизавета Біденко і Софія Реготун, ІІІ місце — Катерина Борова.
Приз глядацьких симпатій отримали Артем Сахненко та Марина Сергієнко. Володар гран-прі — Анастасія Іванюха.

Підтримати юних зірок прийшли їх батьки, педагоги, керівництво міста.

Заступник міського голови Олександр Бочковський привітав присутніх зі святом музики і таланту, висловив вдячність організаторам за проведення заходу та нагородив їх грамотою міської ради.
«Це наші діти. Ми-дорослі робимо все заради них, щоб вони виросли здоровими та щасливими, співучими», — зауважив О.Бочковський.

У концерті брали участь народний художній колектив «КЛЕМ» та хореографічний ансамбль «Світлячок» ЗОШ №27. Режисер-постановник концертної програми Наталія Тімошкіна.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 01.06.2014 at 10:00  Комментарии к записи Гала-концерт талановитих діток «Зірка + зірка» отключены  
%d такие блоггеры, как: