1808 маленьких житомирян відпочивають у пришкільних таборах

2-3 червня 2014 року у Житомирі розпочинають роботу пришкільні табори. Цьогоріч відпочинкову зміну буде проведено при 27 пришкільних денних таборах із мережею 1808 дітей.

«Ми на постійному контролі тримаємо питання реалізація права дітей на оздоровлення та відпочинок. З настанням літньої пори гостро постає питання зайнятості дітей та організації якісного, повноцінного оздоровлення. Сподіваємось, що в цьому році наші діти отримають дійсно якісний та безпечний відпочинок, і першочергово послуги із відпочинку надаються дітям пільгових категорій», — зазначила секретар міської ради Любов Цимбалюк.

У пришкільних таборах окрім організованого дозвілля створено 14 пунктів харчування на базах шкільних їдалень, які забезпечують харчування дітей у школах міста із розрахунку 20 грн. у день на одну дитину (для порівняння, у Вінниці — 10,6 грн.).

На святкове відкриття відпочинкової зміни у пришкільних денних таборах ЗОШ №21 та ліцею №2 до дітей завітали представники управління освіти міської ради.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 03.06.2014 at 10:00  Комментарии к записи 1808 маленьких житомирян відпочивають у пришкільних таборах отключены  
%d такие блоггеры, как: