Нідерландські благодійники вже доставили на Житомирщину медичного обладнання на суму 1 млн. грн.

4 червня у прес-центрі облдержадміністрації відбулася зустріч керівництва області з представниками нідерландського благодійного Фонду Східної Європи від реформаторських громад, а також керівниками обласних благодійних фондів «Хлібний дім» Аркадієм Маргулісом і «Людяність» Юрієм Журбенком.

Житомирський обласний благодійний фонд «Хлібний дім» здійснює діяльність за рахунок пожертвувань від зарубіжних спонсорів. Одним із них є нідерландський Фонд Східної Європи від реформаторських громад, співпраця з яким розпочалася у 2006 році.

Крім безповоротної фінансової допомоги для благодійних їдалень, де харчуються малозабезпечені громадяни, фонд «Хлібний дім» отримує гуманітарну допомогу у вигляді медичного обладнання, інвентарю для медичних установ Житомирської області. З 2006 року було доставлено такого обладнання на суму 1 млн. грн. Це, зокрема, 140 функціональних медичних ліжок для лікарень міста, електрокардіографи, апарат УЗІ, інкубатори для дітей, наркозні апарати, операційні столи, столи для реанімації новонароджених дітей ті інше обладнання. Окрім цього, нідерландським фондом перераховано 270 тис. грн. на придбання для дитячої лікарні ЛОР-установки, електрокардіостимуляторів та іншого обладнання.

Голова нідерландського Фонду Східної Європи від реформаторських громад Лейндерт-Ян Лухтенберг та секретар фонду Арі Ван Стейнсем повідомили, що, враховуючи складну ситуацію в Україні, найближчим часом буде направлено 800 комплектів подушок, ковдр та білизни, які розподілять серед медичних закладів міста, а також для забезпечення військових. Завдяки діяльності фонду забезпечено необхідним обладнанням реанімацію обласної лікарні, встановлено апарат для дроблення каменів у сечовому міхурі для урології першої міської лікарні. Зарубіжні гості зазначили, що у їхніх планах — цілеспрямоване виділення коштів на Житомирщину, що постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, з тим, щоб повністю забезпечити обладнанням урологічне або гінекологічне відділення обласної лікарні. На території першої дитячої поліклініки за сприяння фонду створено пункт по ремонту медичного обладнання, що надійшло з-за кордону.

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Ірина Супрун від імені обласної державної адміністрації подякувала за добрі справи, які робить фонд протягом довгого часу для Житомирського регіону у сфері гуманітарної допомоги і медицини. Вона висловила вдячність за те, що європейська спільнота пам’ятає про Україну, про регіон, який постраждав внаслідок Чорнобильської катастрофи, і допомагає не лише у сфері медичного забезпечення, а й оздоровлює людей, що проживають на території Чорнобильської зони. За словами Ірини Супрун, міжнародним благодійним фондам нелегко працювати в Україні в ті непрості часи, що ми переживаємо зараз, оскільки є проблеми з передачею вантажу, його оформленням на кордоні, доставкою до пункту призначення. Ірина Анатоліївна запевнила керівників фонду у тому, що вони можуть розраховувати на повну підтримку влади.

Заступник голови обласної ради Руслан Годований також подякував представникам нідерландського фонду за те, що протягом багатьох років вони приділяють увагу саме Житомирщині і роблять Голландію ближчою до України.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 04.06.2014 at 10:00  Комментарии к записи Нідерландські благодійники вже доставили на Житомирщину медичного обладнання на суму 1 млн. грн. отключены  
%d такие блоггеры, как: