Привітання голови облдержадміністрації Сидора Кізіна з Днем журналіста та Днем працівників видавництв поліграфії та книгорозповсюдження

Шановні журналісти та працівники видавничо-поліграфічних

і книготоргівельних підприємств!

Щиро вітаю вас з професійними святами – Днем журналіста та Днем працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження!

Ці професії тісно взаємопов’язані, і навіть у час динамічного розвитку інформаційних технологій, вони крокують пліч-о-пліч. І сьогодні ваше головне спільне завдання – це об’єднання держави, збереження її цілісності та консолідація суспільства – заради мирного та щасливого майбутнього всієї України та Житомирщини.

Кожний з вас на своєму робочому місці творить історію сьогодення: дехто своїми пристрасними і правдивими словами породжує у людях віру, вселяє надію та є неоціненною підтримкою на шляху якісних змін у житті; а дехто присвятив себе такій важливій, суспільно необхідній справі, як виготовлення, видання та розповсюдження книг, газет, журналів та різноманітної друкованої продукції.

У час складних випробувань, крізь які проходить наша країна й область, ми розуміємо та підтримуємо вашу нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у вирій подій, першими дізнаватися про їхній перебіг, створювати об’єктивну картину нашого життя і на шпальтах газет та журналів, і в ефірі радіо- та телепередач, і на сторінках Інтернет-видань.

В цей святковий день зичимо вам здоров’я, добробуту, миру, натхнення та нових оригінальних ідей. Вам, видавці, поліграфісти та книго розповсюджувачі, бажаємо багатотисячних тиражів і постійного попиту на поліграфічну продукцію, а вам, журналісти, – цікавих тем, сміливих проектів, наполегливих пошуків, гострих фраз та творчих злетів.

З глибокою повагою

Голова обласної державної адміністрації
Сидір Кізін

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 05.06.2014 at 10:00  Комментарии к записи Привітання голови облдержадміністрації Сидора Кізіна з Днем журналіста та Днем працівників видавництв поліграфії та книгорозповсюдження отключены  
%d такие блоггеры, как: