Почесний громадянин міста презентував книгу

6 червня 2014 року відбулася презентація книги «Незвичайна будова» про будівництво будівлі музично-драматичного театру у місті Житомирі.
Автор книги – Почесний громадянин міста Житомира Нікулін Володимир Федорович.

Прийти привітати Володимира Федоровича з визначною подією не лише у його особистому житті, а й у житті всього міста – прийшли представники влади, засобів масової інформації, друзі та знайомі.

«Володимир Нікулін – не просто гарний будівельник, він – зодчий душі. Йому вдалося у книзі показати не лише сам процес будівництва театру, а й зобразити побут та відносини у суспільстві того часу», — зазначив краєзнавець Георгій Мокрицький.

Заступник міського голови Олександр Бочковський подякував автору за самовіддану працю та любов до міста: «Дякую Вам, Володимире Федоровичу, за Вашу активну позицію, за неоціненний вклад у будівництво нашого міста. Ви, справді, живете містом Житомиром!»

Сам автор подякував усім присутнім за похвальні відгуки на його книгу та розповів про перипетії, що передували будівництву театру у місті Житомирі, та згадав усіх причетних до його спорудження.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 06.06.2014 at 10:00  Комментарии к записи Почесний громадянин міста презентував книгу отключены  
%d такие блоггеры, как: