Нову покрівлю отримають мешканці будинку на Бульварі Польському,15

Сонячно яскраву покрівлю отримають мешканці будинку по вул. Б. Польський, 15. У вівторок, 10 червня за вказаною адресою були розпочаті ремонтні роботи. Вже за три дні робітники перекрили один з блоків будинку. Перший заступник міського голови Сергій Сухомлин піднявся на дах 9-ти поверхівки, щоб подивитись як проходить робота з ремонту покрівлі.

«Ціна пінополіуретанового покриття трохи дорожча за новий руберойд, але має значні переваги, — зазначає Сергій Сухомлин, — Вартість складає 254 грн., новий руберойд – 210 грн. за кв.м, різниця невелика, але термін служби покриття пінополіуретаном компенсує її в рази. З розвитком міського бюджету, ми будемо збільшувати кількість будинків, де перекриємо дах, так як для Житомира це одна з основних проблем».

Сергій Сухомлин говорить, що метод перекриття покрівлі на Маликова вже перевірений часом, у минулому році саме так було відремонтовано дах на Котовського, 71/105: «На прикладі будинку по Котовського ми побачили, що покрівля витримала різні погодні умови, добре перенесла зимовий період. Скарг від мешканців не було, проблем з покрівлею не виникало».

Особливим досягненням впровадження сучасної технології ремонту покрівель в Житомирі, вважає начальник управління житлового господарства Світлана Півоварова: «Довготривалий строк служби 30 і більше років, дає змогу значно скоротити витрати на подальше утримання поверхні будови та міжремонтне обслуговування. А так як пінополіуретан бажано покрити фарбою, то Житомир можна таким чином зробити трохи яскравішим».

Також цього року планується ремонт покрівлі будинку за адресою пров. 3Березівський, 6

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 16.06.2014 at 10:00  Комментарии к записи Нову покрівлю отримають мешканці будинку на Бульварі Польському,15 отключены  
%d такие блоггеры, как: