Діти забезпечують моральну підтримку наших військових

У той час, коли дорослі збирають матеріальну допомогу для 95-тої аеромобільної бригади, діти пишуть листи та малюють малюнки. Так маленькі відпочивальники християнського дитячого табору «Благодать», що в Зарічанах, зібрали свою передачу для військових.

Наскільки важливою є матеріальна допомога, настільки ж важливо підтримати десантників морально, вважає перший заступник міського голови Сергій Сухомлин.

«До міської ради з табору привезли десятки конвертів з дитячими листами та малюнками. В нашому місті мирно, та все одно не можливо без емоцій читати такі листи солдатам — саме так діти в них звертаються до військових. Для хлопців – це справжня підтримка. Вже цієї п’ятниці вантажівкою, разом із всіма передачами для військових, будуть відправленні і дитячі роботи. Загальноміська мобілізація триває, потреб у десантників не менше, тому будемо організовувати збір допомоги та відправлення і надалі», — констатує Сергій Сухомлин.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 19.06.2014 at 10:00  Комментарии к записи Діти забезпечують моральну підтримку наших військових отключены  
%d такие блоггеры, как: