Молодь за мирну Україну!

Під таким гаслом 27-29 червня в Житомирі проходитимуть заходи до відзначення Дня молоді.

Під час прес-конференції, присвяченій підготовці до свята, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Людмила Сікайло повідомила, що у зв’язку з трагічними подіями, що відбуваються на Сході перелік заходів дещо скоротили. Деякі – набули іншого формату.

Як раніше повідомлялося, протягом 28-29 червня в Житомирі проходитиме благодійна акція по збору коштів спрямованих на допомогу 95-ї аеромобільній бригаді. До її проведення долучилося близько 20 громадських організацій та студентських об’єднань міста. Загалом працюватимуть 30 мобільних груп, які складатимуться з 3-х осіб. До кожної з них входитиме представник «Фонду громади Житомира», на рахунку якого пізніше будуть закомульовані зібрані кошти. При собі волонтер матиме посвідчення, опломбовану скриньку та буде одягнений у жовту футболку з назвою фонду. Підрахунок зібраних коштів відбудеться 29 червня 2014 року о 21.00 в приміщенні Прес-центру Житомирської міської ради за участю координаційної ради благодійної акції, волонтерів та ЗМІ.

Кошти планують витратити на вдосконалення військової техніки, з якою працюють військові – БТРів 80-ї моделі. Загалом, удосконалення потребують 50 одиниць техніки. Приблизна вартість ремонту одного БТРа – 3,5 тис. грн. До комісії по розподілу коштів увійдуть представники ГО та військові.

Рахунок:
ФОНД ГРОМАДИ ЖИТОМИРА
Код ЄДРПОУ 38035857
в ЖРУ ПАТ «Приватбанк»
МФО 311744
Р/р 26003055906400
Призначення платежу: «Цільова безповоротна фінансова допомога»

Також в рамках відзначення Дня молоді заплановане проведення акції з благоустрою, що передбачає нанесення зображення українського прапора на електричні опори. Інаціатором стала студентська молодь Житомира. Збір волонтерів відбудеться 26.06 о 10.00 біля Облмуздрамтеатру.

Окрім того, в Житомирі проводитиметься і ряд інших заходів, серед яких: художні виставки, Фото-сушка, велопробіг, фестиваль повітряних зміїв та благодійний акустичний вечір «Молодь – за мирну Україну», де виступатимуть житомирські та київські гурти, а також відбудеться вогняне шоу.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 23.06.2014 at 10:00  Комментарии к записи Молодь за мирну Україну! отключены  
%d такие блоггеры, как: