«День Діалогу» представників органів місцевого самоврядування та органів державної влади

Перший заступник міського голови Сергій Сухомлин взяв участь у Дні Діалогу представників органів місцевого самоврядування та органів державної влади, що проходив сьогодні у м.Києві за участю Президента України та членів Уряду.

Захід відбувся у рамках проекту «Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування в Україні», який здійснюється Асоціацією міст України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

Шляхи вирішення проблемних питань місцевого самоврядування, реформування місцевого самоврядування і житлово-комунального господарства, бюджетного забезпечення реалізації повноважень органів місцевого самоврядування та надання адміністративних послуг – основні питання, що обговорюються на засіданні.

Президент України Петро Порошенко зазначив, що вже завтра, 26 червня 2014 року, буде внесено до Верховної Ради України проект нової Конституції.

Сьогодні о 17.00 год. представник президента в парламенті Руслан Князевич разом з Геннадієм Зубком закінчить прийняття пропозицій за підсумками обговорення президентського проекту змін до Конституції з головами фракцій.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 25.06.2014 at 10:00  Комментарии к записи «День Діалогу» представників органів місцевого самоврядування та органів державної влади отключены  
%d такие блоггеры, как: