Розпочинає курсувати додатковий дизель «Житомир-Н.Волинський»

На особистий прийом до в.о.міського голови Любові Цимбалюк місяць назад прийшла численна делегація — члени садово-городніх товариств «Сонячне», «Березівський», «Садки», «Дубовець» звернулися з проханням призначити приміські поїзди №6411 та №6414.

Оскільки дане питання має важливе соціальне значення для великої кількості мешканців міста Житомира та області, його вирішення в.о.міського голови взяла під особистий контроль.

За результатом особистих перемовин в.о.міського голови Л.В.Цимбалюк із керівництвом Коротенської дирекції Південно-Західної залізниці відновлено курсування приміського потягу «Житомир-Н.Волинський» щоп’ятниці за розкладом:
9.48 год. ( Житомир) – 12.15 год. (Н.Волинський)
17.47 год. (Н.Волинський) – 20.00 год. (Житомир).

Голова правління Садівницького товариства «Дубовець» Віталій Мороз зазначив, що попри те, що питання не належало до компетенції міської ради, вони звернулися сюди, як до останньої інстанції: «Ми зверталися в березні в облдержадміністрацію, потім до дирекції залізниці – відповіді не отримали. Прийшли у міську раду, вже й не сподівалися, що до нас дослухаються, але завдяки відкритості та щирості Цимбалюк Л.В. питання зрушило з місця».

Члени садово-городніх товариств вдячні міській владі за вирішення питання.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 25.06.2014 at 10:00  Комментарии к записи Розпочинає курсувати додатковий дизель «Житомир-Н.Волинський» отключены  
%d такие блоггеры, как: