ЖТТУ отримало 12 млн.грн.

Сьогодні, 26 червня 2014 року, на черговій сесії Житомирської обласної ради 69 депутатів проголосували за виділення 12 млн.грн. на закупівлю рухомого складу Житомирського трамвайно-тролейбусного управління.

Виступаючи перед присутніми, перший заступник міського голови Сергій Сухомлин наголосив, що в разі виділення необхідних коштів обласною радою для ЖТТУ, він бере на себе зобов’язання в тому, що наприкінці року не стане питання про перерозподіл субвенцій, і співробітники ТТУ не вийдуть під стіни адміністрації через невиплату заробітної плати:

«Ми повинні дати ТТУ можливість закупити додатковий транспорт, щоб управління дійсно стало конкурентним оператором на ринку транспортних послуг Житомира. З центральних вулиць ми знімаємо маршрутні таксі, в першу чергу міські. З районами теж попередньо вже домовились, погодили питання, що районні маршрутки будуть їздити за старими маршрутами. Ми змінимо їх рух лише там, де вони дублюють комунальний транспорт Житомира. За нашими розрахунками вже в кінці року ТТУ отримає прибуток».

Також Сергій Сухомлин зазначив, що міська рада вже виділила 6 млн.грн. на закупівлю рухомого складу для ТТУ.

Раніше перший заступник вже повідомляв про те, що місто Золінген (Solingen), Німеччина, пропонує Житомиру 13 тролейбусів марки MAN вартістю 14 тис.євро за кожен, 2001-2004 року випуску.

«Також рухомий склад ТТУ ми пропонуємо поповнити пасажиромісткими автобусами тієї ж марки — MAN. Вони в хорошому технічному стані, працюють на газу, це значно дешевше ніж на дизельному паливі. Вартість такого автобуса Житомиру обійдеться приблизно в 19 650 тис. євро, це приблизно 300 тис. грн. Пропозиція вигідна місту, так як така ж сума витрачається на закупку лише запчастин для ремонту наших тролейбусів. Фактично ми отримуємо автобус, який є місткий, комфортний, безпечний. Позитив полягає і в тому, що проїзд в такому міському транспорті буде дешевшим ніж у приватного перевізника», — зауважив С.Сухомлин.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Published in: on 26.06.2014 at 10:00  Комментарии к записи ЖТТУ отримало 12 млн.грн. отключены  
%d такие блоггеры, как: