У Житомирі відзначили День Конституції України

Традиційно святковою ходою представники влади та громадськості поклали квіти до меморіальної дошки М.С. Грушевському, меморіального погруддя В.М. Чорноволу, пам’ятника І.Я. Франку. Завершилась хода біля пам’ятника Т.Г. Шевченку. Колону зустріла почесна варта із військовослужбовців та оркестр. Під мелодію «Реве та стогне Дніпр широкий» у виконані оркестру до пам’ятника поклали квіти. В єдності, на урочистому заході, під акомпанемент присутні виконали Державний Гімн України».

Перший заступник міського голови Сергій Сухомлин відзначає, що Конституція – це не просто основний державний документ. «Коли в Україні не працюють суди, прогнила правоохоронна система, у людей залишилось одне – Конституція і записане в ній право відстоювати свою свободу всіма можливими способами. Саме цим правом народ України скористався в повній мірі.

Також Сергій Сухомлин висловив сподівання, що вже в вересні Народні депутати України приймуть зміни до Конституції, які змінять життя українців.

«Конституції України вже 18 років. За цей час змінилося життя, змінилися люди, змінився світ, тому необхідно на найближчій сесії Парламенту внести зміни в Конституцію, віддати на аналіз Венеціанській комісії і в вересні прийняти їх на першій сесії Верховної ради» — підсумовує Сергій Сухомлин.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Published in: on 28.06.2014 at 10:00  Комментарии к записи У Житомирі відзначили День Конституції України отключены  
%d такие блоггеры, как: