Розпочалися обговорення проектів пам’ятника «Борцям за волю і соборність України»

Житомирян запрошують взяти участь в громадському обговоренні проектних та скульптурних пропозицій пам’ятника «Борцям за волю і соборність України». Виставка робіт, що надійшли до участі в конкурсі, відкрилася 2 липня в приміщенні Обласної наукової бібліотеки ім. О.Ольжича.

Загалом, для участі в першому турі надійшло 14 робіт. Перед конкурсантами стояло завдання пошуку кращої концептуальної ідеї вирішення пам’ятника. Конкурсантами запропоновані три основні майданчики для встановлення пам’ятника: м- н Соборний, сквер на розі вул. Небесної Сотні (Московської) та вул. Лятошинського, а також сквер на розі вул. Перемоги та вул. Котовського ( в районі Спасо-Преображенського кафедрального собору).

У конкурсних роботах прослідковуються 2 вектора рішення цього завдання: класичне рішення пам’ятника, та пам’ятник – як організація середовища для відпочинку та дозвілля мешканців міста.

Протягом 10 днів житомиряни матимуть змогу залишити свої відгуки, побажання та пропозиції щодо конкурсних робіт. Зокрема, мешканцям міста пропонується віддати перевагу за те чи інше місце розміщення пам’ятника та за кращу проектну пропозицію. Залишити побажання можна в книзі відгуків.

«Ми хочемо почути думку громадськості відносно двох концепцій та стосовно місця розміщення пам’ятника, для того, щоб отримати найкращий результат. Хотілося б до втілення даної ідеї підійти дуже серйозно, адже тема досить актуальна», – зазначила начальник управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Євгенія Черкасова.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 02.07.2014 at 10:00  Комментарии к записи Розпочалися обговорення проектів пам’ятника «Борцям за волю і соборність України» отключены  
%d такие блоггеры, как: