Якщо ти зірочка, засвітись

Благодійний фонд «Надія Є» 8 липня провів черговий етап мистецької акції «Якщо ти зірочка, засвітись». Цього разу захід проводився в форматі творчої лабораторії.

На мистецькому майданчику – в приміщенні Житомирського міського Палацу культури переможці Першого конкурсу «Якщо ти зірочка, засвітись» в номінації вокал зустрілись з популярним співаком, лауреатом Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів, фіналістом шоу «Голос країни», переможцем конкурсу «Гордість міста» – Артемом Кондратюком.

«Наша мета – дати обдарованим дітям надію на те, що в них є перспектива на краще. Щоб їх дар був почутий не лише батьками, а й громадськістю», – розповіла голова благодійного фонду «Надія Є» Надія Юшкевич.

На до участі у кастингу конкурсу зареєструвалося більше 80 чоловік у 4-х напрямках: вокал, музика, хореографія, читання віршів. По завершенню конкурсу та після підбиття підсумків було прийнято рішення провести черговий етап акції, в форматі творчої лабораторії. В рамках зустрічі відбулося знайомство учасників мистецької акції з Артемом Кондратюком. Після виступів конкурсанти почули зауваження та поради від співака щодо сценічної діяльності задля вдосконалення їх здібностей.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 08.07.2014 at 10:00  Комментарии к записи Якщо ти зірочка, засвітись отключены  
%d такие блоггеры, как: