Сидір Кізін з житомирськими журналістами вже за 40 км від Слов’янська

Голова облдержадміністрації Сидір Кізін поїхав до Слов’янська 8 липня ввечері. Разом із очільником області на Схід направилися й житомирські журналісти: Назарій Томчук, Яна Черпицька та Євген Єсаулов.

Учора від облдержадміністрації для жителів звільнених в результаті АТО населених пунктів на Сході України відправили понад 30 тонн гуманітарної допомоги, яку надали 22 райони області.

«Зараз на горі Кременець біля Ізюму, в 40 км від Слов’янська. Чекаємо фури з 31-тонною гуманітарною допомогою для цивільних мешканців Слов’янська, яку за один день зібрали всі райони області. Познайомилися з хлопцями з ОБСЄ та дівчатами з дитячого Фонду ООН ЮНІСЕФ. Вони радять як краще розпорядитися продуктами, щоб їх отримали ті, хто найбільше потребує», — повідомляє Сидір Кізін на свої сторінці у мережі Facebook.

Станом на 9.30 9 липня 2014 року Назарій Томчук інформує, що наразі перебувають на блокпості у м. Ізюм Харківської області, далі – Слов’янськ. Журналіст ділиться враженнями, що йому не віриться, що всього за 40 км йде справжні війна.

Журналіст Яна Черпіцька ділиться фотографіями з краєвидами гори Кременець в м. Ізюмі, на будівлях майорять синьо-жовті прапори.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 09.07.2014 at 10:00  Комментарии к записи Сидір Кізін з житомирськими журналістами вже за 40 км від Слов’янська отключены  
%d такие блоггеры, как: