Виконком затвердив програму та умови конкурсу на кращу скульптурну пропозицію пам’ятника Олегу Ольжичу

Виконком затвердив програму та умови конкурсу на кращу скульптурну пропозицію пам’ятника Олегу Ольжичу.

14 липня в Житомирі оголосять конкурс на розробку пам’ятника Олегу Ольжичу. Прийом конкурсних пропозицій триватиме до 22 вересня 2014 року. Робота журі та оголошення результатів заплановані до 1 жовтня 2014 року.

Журі не розглядатиме проекти, що надіслані або подані після закінчення встановленого терміну та такі, що не відповідають вимогам.

За програмою конкурсу встановлення пам’ятника передбачено у сквері навпроти будинку по вулиці Перемоги, 33/6 (на місці пам’ятника Пархоменку О.Я.).

Конкурсні проекти в обсязі, зазначеному в Умовах Конкурсу, мають бути подані в управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Житомирської міської ради за адресою: вулиця Щорса, 6, м.Житомир, 10014, 23 кабінет. Отримати вихідні дані (топографічна підоснова масштабів 1:500 та 1:2000) можна в управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Житомирської міської ради за адресою: вулиця Щорса, 6, м. Житомир, 10014, 1 кабінет.

Також рішенням виконкому до складу журі конкурсу включено: Олену Галагузу, Геннадія Махоріна, Олександра Прищепу та Андрія Іванюка.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 10.07.2014 at 10:00  Комментарии к записи Виконком затвердив програму та умови конкурсу на кращу скульптурну пропозицію пам’ятника Олегу Ольжичу отключены  
%d такие блоггеры, как: