«Наше завдання – організувати дозвілля дітей», – директор міського культурно-спортивного центру Анатолій Фільчук

З вересня у Житомирі має запрацювати 21 підлітковий клуб. Про це в рамках «Фахової майстерні» розповів директор міського культурно-спортивного центру Анатолій Фільчук. За його словами з початку року кількість вихованців підліткових клубів повинна сягнути двох тисяч.

«Робота нашого центру здійснюється у трьох напрямках: культурно-масовому, спортивно-оздоровчому та робота з дітьми, що мають особливі потреби. У спортивно-оздоровчому напрямку діти мають змогу освоїти: бойове мистецтво, основи туризму, шахів, волейбол, силову та оздоровчу гімнастику. У культурно-масовому напрямку для дітей є можливість займатися танцями, музикою, відвідувати драматичний та ляльковий гуртки», – розповів Анатолій Фільчук.

За словами заступника міського голови Олександра Бочковського, прагнення зробити Житомир кращим у питанні виховання здорового покоління, продемонструвало одне з рішень, прийняте на виконкомі.

«Під час засідання виконкому 16 квітня було прийнято рішення про збільшення мережі підліткових клубів м. Житомира з 18 до 22. Відповідно, вирішено передати з балансів комунальних виробничих ремонтно-експлуатаційних підприємств міської ради на баланс міського культурно-спортивного центру 4 приміщення. Це ще один крок для того, щоб наші діти проводили вільний час з користю для свого здоров’я та розвитку. Вагомий внесок у даному напрямку робить і директор міського культурно-спортивного центру Анатолій Фільчук. Це людина, яка працює за покликанням та робить свою роботу із вогником в серці», – зазначив заступник міського голови Олександр Бочковський.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 10.07.2014 at 10:00  Комментарии к записи «Наше завдання – організувати дозвілля дітей», – директор міського культурно-спортивного центру Анатолій Фільчук отключены  
%d такие блоггеры, как: