Візит до Житомира зруйнував багато стереотипів у дітей з Луганщини

Житомирщина вже вдруге гостинно зустріла 100 дітей з Луганської області, які відпочивали у селищі Славське, що на Львівщині. 26 червня юні луганчани перебували проїздом в обласному центрі під час подорожі на Західну Україну. А вже 14 липня луганські дітлахи, повертаючись додому, зупинилися в Житомирі, аби перепочити від дороги.

Діти прибули на двох комфортабельних автобусах. Всі були веселі, задоволені й переповнені позитивними емоціями. Вони вільно розмовляли українською мовою і охоче спілкувалися з представниками обласної влади та журналістами. У Житомирі їх запросили на вечерю в кафе «Явір», а також запропонували екскурсію до музею космонавтики. Весь процес організації дозвілля юних луганчан координував департамент сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.

За словами заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Ірини Супрун, зараз Міністерство соціальної політики України з’ясовує, наскільки спокійно у Луганській області, куди повертаються діти. Вона наголосила: «Ми маємо бути впевнені в тому, що дітям гарантуватиметься безпека».

Керівництво області та юні гості з Луганщини висловили слова вдячності за смачні страви колективу кафе «Явір». Діти посмакували тут гарячими стравами абсолютно безкоштовно. Як зазначила завідувач виробництвом цього закладу Поліна Хомич, вона переймається долею кожної дитини і їй дуже боляче бачити, як маленькі луганчани змушені шукати миру далеко від рідних домівок.

Вихователі юних туристів стверджують, що поїздка на Західну Україну та візит до Житомира зруйнували багато стереотипів у маленьких мешканців Сходу. Діти переконалися, що тут живуть порядні і привітні люди, які в будь-який момент можуть допомогти та підтримати тих, хто цього потребує.

Самі ж дітлахи бажають житомирянам щастя і сподіваються, що жителі нашої області будуть так гостинно й тепло зустрічати всіх, хто завітає в область.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 14.07.2014 at 10:00  Комментарии к записи Візит до Житомира зруйнував багато стереотипів у дітей з Луганщини отключены  
%d такие блоггеры, как: