Сидір Кізін розказав, як підпільно з друзями шив українські прапори

16 липня 1990 року Верховною Радою була прийнята Декларація про державний суверенітет України. Голова Житомирської облдержадміністрації Сидір Кізін розказав, як вони з друзями відзначали це свято ще в радянські часи.

«Я пам’ятаю цей час. Ми були ще школярами, проте вже тоді у нас було національне піднесення, — згадує керівник області. – Разом з однокласниками підпільно шили прапори, розуміючи, що вже завтра нас можуть покарати чи вигнати зі школи. Але ніхто не боявся».

За його словами, потім ці прапори вішали по місту. І хоча у Львові тоді вже всі діяли відкрито, проте від КДБ за це можна було добряче отримати.

«Нас навіть викликали не раз до директора, але нам було байдуже – ми вже тоді знали, що Україна таки отримає незалежність і хотіли для цього зробити максимум».

Правда, хоча минуло 24 роки з дня прийняття Декларації, але Україна продовжує дорогою ціною платити за свою незалежність, каже Сидір Кізін.

«Цього року Небесна сотня віддала своє життя за вільну Україну, але на цьому нічого не зупинилося, боротьба продовжується. Російський сусід намагається втягнути нас у чергове ярмо. Для цього він розв’язав братовбивчу кампанію на Сході, і саме Житомирщина стала однією з перших, хто виступив на захист суверенітету, а наші військові прийняли цей удар на себе», — зазначає Сидір Кізін.

Як відомо, Житомирщина несе найбільші втрати під час антитерористичної операції на Сході. На цій війні область втратила 26 воїнів.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 16.07.2014 at 10:00  Комментарии к записи Сидір Кізін розказав, як підпільно з друзями шив українські прапори отключены  
%d такие блоггеры, как: