Спортивне свято «Параолімпійські ігри серед дітей та підлітків з особливими потребами»

Десяті паралімпійські ігри серед дітей та підлітків з особливими потребами відбулися 16 липня у дитячому таборі сімейного типу «Добра оселя» на базі відпочинку «Карітас Спес» у с. Зарічани.

Організаторами заходу вже 10-й рік поспіль виступає Міжнародний благодійний фонд «Місія в Україну». Протягом 2 останніх років до організації Паралімпійських ігор долучається ГО «Спілка небайдужих жінок».

Цьогоріч участь у заході взяло 67 дітей з особливими потребами з усієї області, а також їх батьки. Серед присутніх також родина з Донецька, в якій двоє дітей мають особливі потреби. З кожною дитиною працюють по два волонтери.

E рамках спортивних змагань діти беруть участь в різного роду естафетах. Втім, як зазначають організатори, головна мета даного дійства – емоційна розрядка для дітей та батьків, що перебувають у постійному напруженні.

За словами головного лікаря фонду «Місія в Україну», великий внесок у роботу з дітьми даної категорії роблять волонтери.

«Дуже багато відданих волонтерів, які вже протягом 10 років займаються з дітками. Вони щороку, коли починає працювати табір, беруть відпустку на роботах і приїжджають сюди. Нам дуже приємно спостерігати за тим, як і діти, і їх батьки відволікаються і забувають про ту проблему, з якою постійно живуть. Ми раді бачити посмішки не лише у малечі, але й на обличчях їх мам», – розповіла головний лікар МБФ «Місія в Україну» Олександра Башек

Привітати дітей з їх спортивними досягненнями до табору завітали заступник міського голови Олександр Бочковський та в.о. міського голови Любов Цимбалюк.

«Діти з особливими потребами потребують посиленої уваги. У даному таборі, я думаю вони її відчувають. Хочу подякувати усім людям, які допомогли організувати цей захід. Головне аби для дітей це свято приносило емоційне задоволення і відчуття того, що про них піклуються», – зазначила Любов Цимбалюк.

У свою чергу, співорганізатори параолімпійських ігор ГО «Спілка небайдужих жінок» висловили вдячність депутатам міської ради Кропівницькому В.М., Рабіновичу О.Ю., Шелудченко В.Т., Буряченку Б.Д., Стельмаху В.І., Галішевському С.А., Савицькому А.А. за вагомий внесок у проведення заходу. Також представники громадської організації подякували підприємству «Давидівський кар’єр», маслозаводу «Рудь» і ТОВ «М’ясокомбінат».

«Наша країна сьогодні переживає нелегкі часи, але забувати про маленьких дітей ми не маємо права. Ми робимо це для того, аби дитячі обличчя світились. Приємно бачити вдячність в їхніх очах. Ця згадка назавжди залишиться в наших серцях», – поділилася заступник голови ГО «Спілка небайдужих жінок» Олена Тичинська.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 17.07.2014 at 10:00  Комментарии к записи Спортивне свято «Параолімпійські ігри серед дітей та підлітків з особливими потребами» отключены  
%d такие блоггеры, как: