60 дітей зі Сходу взяли участь у заходах, організованих мобільним пунктом соціальної роботи

На Житомирщині функціонує 27 мобільних консультаційних пунктів соціальної роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (центри СССДМ), які проводять роз’яснювальну роботу в закладах відпочинку та оздоровлення дітей. Завдяки співпраці із соціальними партнерами та волонтерами вони здійснюють інформування дітей та підлітків про їх права відповідно до Конвенції ООН «Про права дитини», організовують роботу в дитячому середовищі щодо попередження правопорушень, злочинності; інформують про правила поводження на воді, в незнайомій місцевості, забезпечення протипожежної безпеки в житлових будинках та на природі; проводять заходи щодо вироблення навичок, умінь стосовно протидії можливим фактам жорстокого ставлення та різним видам насильства, торгівлі людьми.

Особлива увага фахівців приділяється сім’ям, молодим особам та дітям, які прибули з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції. Спеціалісти центрів СССДМ звертаються до приватних підприємців і релігійних громад за допомогою в зборі продуктових наборів, домашніх аптечок, одягу та взуття, постільної білизни тощо.

16 липня 2014 року обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було здійснено виїзд мобільного консультаційного пункту соціальної роботи в оздоровчий табір «Віра. Надія. Любов», в якому проживають люди, що прибули з Донецької та Луганської областей. У закладі проводилися тренінгові вправи щодо попередження та подолання стресових ситуацій у дітей дошкільного й шкільного віку та вікторина «Знай свої права та обов’язки», відеолекторій щодо профілактики негативних явищ «Відповідальність починається з тебе», демонстрація пожежно-рятувальної техніки та спорядження, а також виховна бесіда «Відповідальність за скоєння злочину».

У заходах взяли участь більше 60 дітей. Всі вони отримали призи від Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Житомирській області.

Батьки дітей подякували гостям табору за організацію змістовного дозвілля, а задоволені дітлахи подарували організаторам заходу малюнок, на якому написали: «Спасибі за допомогу! Від дітей зі Сходу України».

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 17.07.2014 at 10:00  Комментарии к записи 60 дітей зі Сходу взяли участь у заходах, організованих мобільним пунктом соціальної роботи отключены  
%d такие блоггеры, как: