Для повернення з полону нашого земляка

На минулій сесії міської ради 17 липня 2014 року було озвучено офіційну заяву Мордвінової Л., дружини військовослужбовця Мордвінова Сергія Леонідовича.

В.о.міського голови Любов Цимбалюк запевнила дружину військовополоненого, що депутатський корпус Житомирської міської ради зробить всі необхідні кроки: «Ми всі хвилюємось за наших військових, хто відстоює мир для нас усіх на Сході України. Ми звернемось від депутатів до влади вищого рівня, щоб вони взяли під контроль питання звільнення з полону льотчика Сергія, і якнайшвидше його живого та здорового ми зустрічали вже вдома».

На позачерговій сесії міської ради 21 липня 2014 року депутати Житомирської міської ради направили звернення до Президента України щодо вжиття невідкладних заходів для повернення з полону військовослужбовця Мордвінова Сергія Леонідовича.

«Депутатський корпус Житомирської міської ради переконаний, що держава зобов’язана підтримати сім’ї наших військовослужбовців та зробити все можливе для збереження їх життя.
Житомирська міська рада звертається до Вас, пане Президенте, з клопотанням надати доручення відповідним органам виконавчої влади вжити всіх передбачених чинним законодавством заходів з метою збереження життя людини, яка своїми діями сприяє забезпеченню миру в нашій країні.
Сподіваємося на Ваше розуміння та підтримку при вирішенні цих питань в інтересах громадян України» ,- йдеться у зверненні.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 21.07.2014 at 10:00  Комментарии к записи Для повернення з полону нашого земляка отключены  
%d такие блоггеры, как: