Відбувся конкурс із продажу нежитлового приміщення

У Житомирі відбувся конкурс із продажу нежитлового приміщення загальною площею 322,9 кв.м, що знаходиться на балансі «Виробничого житлового ремонтно – експлуатаційного підприємства №3. Приміщення займають частину першого поверху будівлі та другий поверх будівлі, мають окремий вхід з вулиці Великої Бердичівської, 24, були введені в експлуатацію до 1917 року.

На придбання даного приміщення претендувало 5 учасників аукціону. Стартова ціна на початку конкурсу склала 1046197,20 грн. На початку конкурсу присутніх привітала в.о. Житомирського міського голови Любов Цимбалюк. Вона зазначила, що кошти від продажу даного об’єкта поповнять бюджет Житомира.

Ліцитатор аукціону розповіла присутнім правила проведення аукціону та повідомила, що майбутній покупець повинен буде дотримуватися низки умов, зокрема забезпечити використання об’єкта з дотриманням санітарно – екологічних норм та правил пожежної безпеки згідно з чинним законодавством України. Подальше відчуження та передача в заставу покупцем об’єкта приватизації в період чинності зобов’язань здійснюється за погодженням з органом приватизації із забезпеченням збереження для нового власника всіх зобов’язань, невиконаних покупцем на момент такого відчуження.

Після цього почалися аукціонні торги. Вони завершилися продажем об’єкта за 1673917,20 грн. з ПДВ.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 22.07.2014 at 10:00  Комментарии к записи Відбувся конкурс із продажу нежитлового приміщення отключены  
%d такие блоггеры, как: